Strona główna | O mnie | MP3 Download | Teksty utworów | Ciekawostki | Kontakt | Szukaj Kwiecień 06 2020 06:34:44  
Nawigacja
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 67
Najnowszy Użytkownik: Lukas
Ciekawe Strony: Księga cytatów
Cytaty
"Z człowiekiem jest jak z kartką papieru. Co na niej napiszesz, to będzie. Mów do dziecka, że jest złe, to zwyczajnie takie się stanie. Dlatego wciąż powtarzałam, że bardzo w niego wierzę i na pewno sobie poradzi."
- Iveta (fragment z książki "Ludzie 8 dnia" K. Pałysa OP)

"Nie idź za tłumem, bo nigdzie nie dojdziesz"
- Margaret Thatcher

"There's no justice, it's just us"
- Guru (GangStarr)

"I don't know where to put things, you know. I really do have love to give. I just don't know where to put it."
- fragment z filmu "Magnolia" Paula Thomasa Andersona

"Nie ma świętych bez przeszłości, nie ma grzeszników bez przyszłości"
- ks. Feliks Folejewski

"Antykatolicyzm jest antysemityzmem dla intelektualistów"
- Michael Novak

"Wtedy będziecie szukali Pana, Boga waszego, i znajdziecie Go, jeżeli będziecie do Niego dążyli z całego serca i z całej duszy. W swym utrapieniu, gdy wszystko to was spotka, w ostatnich dniach nawrócicie się do Pana, Boga swego, i będziecie słuchać Jego głosu. Gdyż Bogiem miłosiernym jest Pan, Bóg wasz, nie opuści was, nie zgładzi i nie zapomni o przymierzu, które poprzysiągł waszym przodkom."
- Pwt 4, 29-31

"To wszystko reakcje. Jedna rzecz rozpoczyna następną. Człowiek ma słabość, jest wadliwy. Jego wada prowadzi do poczucia winy. Poczucie winy do wstydu. Wstyd rekompensuje sobie dumą i pychą. A kiedy duma zawodzi, rozpacz bierze górę i prowadzi do destrukcji, która stanie się jego losem. Coś musi odciąć przepływ."
- fragment z filmu "Ink" Jamina Winansa

"Często tak dokładnie planujemy nasze życie, każdy krok, tak okropnie jesteśmy spięci, żeby 'wyszło', że biedny Pan Bóg nie może sie dopchać do naszych głów i serc ze swoimi pomysłami i swoją pomocą. A potem mamy do Niego pretensje, że właśnie 'nie wyszło' i że nam nie pomógł."
- s. Małgorzata Chmielewska

"Najdłuższa pielgrzymka, jaką odbyłem, wynosiła jedynie trzydzieści centymetrów: jest to odległość od mojej głowy do serca."
- Laurent Gay

"Ten, kto zna swoje grzechy, większy jest od tego, kto modlitwą wskrzesza zmarłych."
- św. Izaak Syryjczyk

"Wiadomości podawane non stop, tonem na przemian dramatycznym i podnieconym, o awanturach pomiędzy jakimiś ludźmi o sprawy dalekie od życia (...). O sprawy, które inni chcą nam narzucić jako najważniejsze. O sprawy, o których jutro nikt nie będzie pamiętał. A najważniejsza jest miłość."
- s. Małgorzata Chmielewska

"Wchodźcie przez ciasną bramę. Bo szeroka jest brama i przestronna ta droga, która prowadzi do zguby, a wielu jest takich, którzy przez nią wchodzą."
- Mt 7, 13

"Ty zaś gdy chcesz się modlić, wejdź do swej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca twego, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie."
- Mt 6, 6

„Nie gromadźcie sobie skarbów na ziemi, gdzie mól i rdza niszczą i gdzie złodzieje włamują się, i kradną. Gromadźcie sobie skarby w niebie, gdzie ani mól, ani rdza nie niszczą i gdzie złodzieje nie włamują się, i nie kradną. Bo gdzie jest twój skarb, tam będzie i serce twoje."
- Mt 6, 19-21

"Nie ten jest odważny, kto atakuje drugiego człowieka w najmniej oczekiwanym dla niego momencie, ale ten, kto ma w sobie dość odwagi, by w najbardziej odpowiednim czasie zaatakować siebie. Przemoc wobec drugiej osoby jest przejawem bezsilności wobec siebie."
- Witold Kaczyński

"Siła fizyczna jest ci dana, byś pomagał ludziom, którym jej brakuje i często nie ma nic wspólnego z żadną walką. Prawdziwa walka toczy się na przestrzeni całego twojego życia."
- Witold Kaczyński

"Nie to, że cierpisz jest bez sensu, ale to, że wciąż jeszcze nie wiesz, dlaczego. Kto zna odpowiedź na to pytanie, ten jest szczęśliwy."
- Witold Kaczyński

"Tym, co najbardziej niszczy pokój we współczesnym świecie jest aborcja - ponieważ jeśli matka może zabić własne dziecko, co może powstrzymać ciebie i mnie od zabijania się nawzajem?"
- Matka Teresa z Kalkuty

"Zauważyłem, że wszyscy, którzy popierają aborcję zdążyli się już urodzić."
- Ronald Reagan

"Sami krzycząc chcemy, by nas usłyszeli. Lecz gdy inni krzyczą, w dodatku słabsi, udajemy, że ich nie słyszymy."
- GRZ (Peel Motyff)

"Będziemy gotowi odpuścić winy innym tylko wówczas, gdy uświadomimy sobie, jak wielka wina została odpuszczona nam samym."
- Jan Paweł II

"Skupianie się na sobie rodzi głupotę."
- Józef Hen

"Miłości trzeba się uczyć i jeszcze raz uczyć. Ten proces nie ma końca! Nienawiść nie potrzebuje instrukcji, wystarczy ją tylko sprowokować."
- Katharine Anne Porter

"Ale ponieważ większość mężczyzn jeszcze nie stoczyła swoich bitew, większość kobiet nadal tkwi w swoich wieżach"
- John Eldredge

"My whole intent in living here is to make God smile"
- Gianna Jessen

"I came to this world with nothing. And I leave with nothing but love. Everything else is just borrowed."
- Mike Skinner (The Streets)
Dodano dnia: 02.06.10 Odwiedzin: 637
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Lukas
27/03/2020 01:47
"....zwyciezca" na poczatku podczas intro na gotarze byl podlozony glos jigsawa. Pomozcie znalezc te piosenke na download. Pozdrawiam

Lukas
27/03/2020 01:46
Sluchalem juz od dluzszego czasu Twoich piosenek. Tekst dobry. Dziekuje. Mam jedna ktora szczegolnie utkwila mi w pamieci. Niestety nie pamietam tytułu. Ale pamietam slowa "spraw bym byl zwyci

Mnich4
23/09/2014 11:27
Fajnie pajoputa że niezależnie od popularności Facebooka, robisz coś od Siebie, coś niezależnego i na stronce www to publikujesz. W w dodatku chrześcijańskie. Jest dobrze.

aldosia0309
02/09/2014 22:06
Czytając słowa Twoich piosenek wzruszyłam się...to wszystko jest tak szczere i głębokie...ma sens i niezwykle mądry przekaz..mnie tez mógłby wiele nauczyć..szacun!

irma1512
19/08/2013 18:14
Świetna muza! Niezwykły przekaz. Rób dalej to co kochasz. "Historia bezimiennego męczennika" mnie poruszyła, szacun za przekaz w obronie bezbronnych istot.

sopel1995
22/05/2013 15:35
Szacunek Mistrzu !!! Super dźwięki i teksty zwalające z nóg smiley

Sija
15/04/2013 16:45
Super. Przypadło mi do gustu, a jeśli chodzi o rap, to jestem wybredną dziewczyną- słucham tylko o Bogu.

Mnich4
12/03/2013 02:13
Świetny ten obrazek obok z pomocną dłonią. Tak wogóle wita Was Mnich4. pozdrowienie.dbv.pl

Marghi
07/03/2013 15:24
Płytę "Pod Prąd" zamówiłam telefonicznie po czym opłaciłam. Pan Paweł nie czekał potwierdzenia wpłaty natychmiast wysłał płytę. Za co jeszcze raz serdecznie dziękuję! W dzisiejszych czasach

nicciekawego
28/02/2013 17:20
DWAPE

Archiwum
Copyright © 2006


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl